Webinzeraty.sk >> Elektro >> Veže,rádia >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava-NONSTOP

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava-NONSTOP
 Elektrikár Bratislava-NONSTOP   1 EUR

Elektrikár Bratislava . Odstraňovanie porúch elektroinštalácií . Náš elektrikár v Bratislave a okolí je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske, elektroinštalačné práce . Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Rôzne druhy opráv. Opravy zásuviek a vypínačov, a ich výmena montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov, Bratislava a okolie . Elektrikár Bratislava-NONSTOP . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Elektro >> Veže,rádia

Predam JVC RV-NB50 Predam JVC RV-NB50
Prenosný CD prehrávač s tunerom BOOMBLASTER, dvojitý zosilňovač pre basy a výšky, vysoký výkon 40W, prehrávanie CD-R/RW a MP3, USB 2. 0, digitální tuner, vstavaná dokovacia stanica pre priame prepojenie s i-Pod/iPhone, s popruhom na rameno, vyztužená robusná konštrukcia, prevedenie čierno-strieborné. Rok používané. Výborne do veľkých priestorov ...

Predam pritlacnu kladku Panasonic a Phil Predam pritlacnu kladku Panasonic a Phil
Predam audio kladku na vezu Panasonic a video kladku na Philips ...

Panasonic SC-AK 520 Panasonic SC-AK 520
Predám hi-fi systém. Komplet funkčné. Iba osobny odber. Predvediem, vyskúšam. Parametre: RMS Output Power Mains (Bi-Amp): 65W per channel (3kHz - 16kHz, 6 ohms, 10% THD) plus 65W per channel (60Hz - 3kHz, 6 ohms, 10% THD) Subwoofer: 160W (80Hz, 8 ohms, 10% THD) Display Large Color Dot Matrix Display Bi-amp, Bi-wiring System Yes Preset EQ Ye ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.