Webinzeraty.sk >> Elektro >> Pracovné elektrické náradie >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava a okolie-NONSTOP

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava a okolie-NONSTOP
 Elektrikár Bratislava a okolie-NONSTOP  

Non stop -Elektrikár Bratislava a okolie. Odstraňovanie porúch elektroinštalácií . Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Elektro >> Pracovné elektrické náradie

PAINT ZOOM - striekacia pištoľ - zľava PAINT ZOOM - striekacia pištoľ - zľava
Všestranná striekacia pištoľ, ktorá sa ľahko čistí, nekvapká a je na všetky druhy farieb. Výborná na maľovanie bytov, dreva a nábytku, natieranie fasád, plotov, rovných stien, obloženia, betónu, atď. . . Môžete ju využit na vnútorné aj vonkajšie účely. Jednoduché použitie - šetrí peniaze čas a znižuje námahu. Možnost striekania do max. vi ...

APPLE IPHONE 5G COST 250EURO APPLE IPHONE 5G COST 250EURO
APPLE IPHONE 5G COST 250EURO APPLE IPHONE 4G COST 200EURO BLACKBERRY TORCH 9800 COST 200EURO ...

Digitalny Multimeter TESTBOY 2000N Digitalny Multimeter TESTBOY 2000N
Predam novy, ani raz nepouzity Digitalny Multimeter TESTBOY 2000N so skatulou aj prenosnym puzdrom. SURNE. Na tejto stranke http://www. i-center. sk/?IDe=54697 stoji 81EUR. Cena DOHODOU Web: www. i-center. sk/?IDe=54697 ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.